Witamy w nowym roku szkolnym!

W najbliższą sobotę i niedzielę - 2 i 3 września 2017 r.- znów w naszej szkole zabrzmią dzwonki (według planu lekcji, zamieszczonego na stronie szkoły w zakładce Uczniowie/ Plan lekcji).
W sobotę rozpoczniemy nowy rok szkolny włączając się w narodowe czytanie Wesela, które w tym dniu odbywać się będzie w całej Polsce pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. O szczegółach czytania w naszej szkole poinformujemy niebawem. Drodzy Uczniowie! Być może niejednemu z Was towarzyszy pytanie jaki będzie ten rok. Na pewno ciekawy i radosny. Hasłem, które chcielibyśmy, by wskazywało nam kierunek tegorocznych działań są słowa „Mój świat jest na tak”.
Wspólnie postaramy się popracować nad naszym postrzeganiem świata, bo przecież dzieje się w nim tyle fantastycznych i zajmujących rzeczy (choć wszechobecne media nieczęsto nam o tym przypominają). Szkolny zespół ds. profilaktyki przeprowadzi dla Was kilka wydarzeń naładowanych dobrą energią, przygotujemy spektakl teatralny, spotkamy się z nietuzinkowymi ludźmi, będziemy świętować dzień sportu, bawić się na pikniku rodzinnym, będą konkursy, wycieczki, zabawy...
Ale przede wszystkim poprowadzimy z Wami i dla Was mnóstwo fajnych lekcji! Do zobaczenia!