Reorganizacja klas czwartych, piątych i siódmych

W związku z reorganizacją nauczania w klasach 4, 5 i 7, która jest wynikiem licznych tzw. „powrotów do kraju”, uprzejmie informujemy, że na rok szkolny 2018/2019 wprowadzone zostały następujące zmiany:
1. Zeszłoroczne sobotnie klasy trzecie SP (wszystkie) zostały połączone w dwie klasy czwarte: 4a i 4b- nadal sobotnie.
2. Zeszłoroczne niedzielne klasy trzecie SP (wszystkie) zostały połączone w dwie klasy czwarte: 4c i 4d – nadal w niedzielę.
3. Zeszłoroczne sobotnie klasy czwarte (wszystkie) zostały połączone w trzy klasy piąte 5a, 5b, 5c – nadal sobotnie.
4. Zeszłoroczna 4e obecnie jest 5d.
5. Zeszłoroczna 4f obecnie jest 5e.
6. Zeszłoroczne klasy szóste sobotnie (obie) zostały połączone w klasę siódmą 7a- nadal sobotnią,a klasa 6c to obecnie 7b.
AKTUALNE LISTY KLAS 4-ch i 5-ch, które w tym roku będą się uczyć w nowym składzie znajdują się na stronie naszej szkoły w zakładce "Rodzice/ Bieżące informacje".
Uprzejmie prosimy wziąć pod uwagę, że z powodu dużej liczebności obecnie nie ma możliwości przenoszenia uczniów pomiędzy oddziałami wszystkich klas piątych i klas czwartych z soboty. Pomieszczenia klasowe nie są dostosowane do jeszcze większych ilości uczniów.
Plusem przeprowadzonej w warunkach konieczności reorganizacji jest to, że uczniowie nadal mogą kontynuować naukę w dotychczasowy dzień – w sobotę lub niedzielę.
Plan lekcji jest dostępny w zakładce Uczniowie.
Do zobaczenia już 8 i 9 września!