Gramy z WOŚP- już za tydzień!

Drodzy Rodzice i Uczniowie, już 13 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla szpitali dziecięcych. Nasze ‘granie’ rozpoczniemy już w sobotę 12 stycznia. Będzie kiermasz, będą ciasta i miła atmosfera.

A w niedzielę Wielki Finał. Na ten dzień zaplanowaliśmy dla Was wiele atrakcji i już teraz możemy zdradzić kilka z nich. Oprócz kiermaszu, pchlego targu i sprzedaży ciast przygotowaliśmy dla Was ofertę kulturalną, a w niej: - gość specjalny Maciej Orłoś – dziennikarz, aktor i pisarz - . Polacy na fronwystawa IPN First to fighttach II wojny światowej - pokaz tańca Mistrza Tańca Towarzystkiego Krzysztofa Baranowskiego i Charlene Breen - pokaz tańca uczniów z naszej szkoły tańca - występ zespołu Fermata Serdecznie zapraszamy już za tydzień!