Nabór na stanowisko REFERENTA

Kierownik Szkolnego Punktu Konsultacyjnego przy Ambasadzie RP w Dublinie
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku REFERENT.
Wymiar etatu: 0,25 etatu
Warunki pracy:
1. Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca administracyjno-biurowa.
2. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
a) SPK przy Ambasadzie RP w Dublinie, Upper Kilmacud Rd., Stillorgan, Dublin.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 w SPK

W ubiegłą niedzielę odbył się się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018. Orkiestra to niezwykłe wydarzenie, podczas którego każdy może pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. W 2018 roku celem akcji było zebranie funduszy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Również naszej szkole wzorem poprzednich lat wolontariusze WOŚP zbierali datki to puszek. Dziękujemy!

Konkurs plastyczny -Mój świat jest na tak!

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs plastyczny  „Mój świat jest na tak”. Tematem konkursu jest tegoroczne hasło szkoły, które realizuje szkolny zespół ds. profilaktyki. Pragniemy zobaczyć jak pozytywnie postrzegacie świat,  jak optymistycznie, pogodnie podchodzicie do życia, do osób, które Was otaczaj. Przyłącz się i TY !

Podziękowania z Domu Dziecka w Łabuniach

Na początku grudnia Samorząd Uczniowski zachęcał nas do przekazywania zabawek dla domu dziecka w Łabuniach. Z radością donosimy, że podarowane prezenty jeszcze przed świętami dotarły na Lubelszczyznę, a stamtąd przekazano nam podziękowania. My również dziękujemy samorządowi, nauczycielom, którzy akcję zainicjowali i pomogli przeprowadzić oraz sponsorowi transportu.