O tym co słychać u przyjaciół z Pierwomajki

Wprawdzie lato w pełni, ale wróćmy na chwilę pamięcią do grudniowych dni, kiedy to od trzech lat przygotowujemy i rozprowadzamy Kartki dla Pierwomajki, w ramach naszej szkolnej akcji Między Dublinem a Pierwomajką. Z radością donosimy, że 27 lipca nasi przyjaciele z Kazachstanu przylecieli do Polski! i Stało się to możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób, a przede wszystkim dzięki panu posłowi Zbigniewowi Gryglasowi, który zorganizował wizytę.

O tym co słychać u przyjaciół z Pierwomajki

Konkurs na stanowisko referenta

Kierownik Szkolnego Punktu Konsultacyjnego im. Janusza Korczaka przy Ambasadzie RP w Dublinie ogłasza nabór na stanowisko Referent. Zatrudnienie w wymiarze 0,25 etatu na czas określony tj.od 1 września 2019 do 22 czerwca 2020 r. Dokumenty rekrutacyjne należy przesłać do dnia dnia 27 sierpnia 2019 roku na adres: dublin@orpeg.pl.

Kliknij, aby zapoznać się ze szczegółami ogłoszenia

Udanych wakacji!

Koniec roku szkolnego jest zawsze wyczekiwany, a niektórzy podobno odliczają do niego dni już od września I w ostatnią sobotę wreszcie nadszedł!
Zgromadzeni w auli uczniowie, rodzice i nauczyciele powitali gości pana radcę Ambasady RP w Dublinie Łukasza Chimiaka i panią konsul Katarzynę Kasperkiewicz.

Złap szóstkę we wrześniu - wakacyjny konkurs czytelniczy

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie czytelniczym „Wakacje z książką czyli ZŁAP SZÓSTKĘ WE WRZEŚNIU”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów od IV klasy SP. Termin realizacji: okres wakacyjny. Zasady: przeczytaj książkę jednego z polskich pisarzy, zapamiętaj o czym była, podziel się wrażeniami z nauczycielem i kolegami ze swojej klasy we wrześniu! Nagroda: ocena celująca z języka polskiego. Złap 6-ę we wrześniu! Życzymy fantastycznej lektury!

Konkurs Omnibus 2019 - ogłoszenie wyników

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż znamy już tegorocznych zwycięzców konkursu:w kategorii klas IV-VI – omnibusem został Adam Suleiman z V a; w kategorii klas VII-VIII, gimnazjum – Julia Karnasiewicz z VIII a.  Gratulujemy! Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego.

Na zdjęciu poniżej statuetka - nagroda dla zwycięzców.