Polonijna Majówka z Edytą Jungowską – zaproszenie

W Dniu Polonii i Polaków za granicą serdecznie zapraszamy na Polonią Majówkę z Edytą Jugowską – jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek, a także wydawczynią świetnie zrealizowanych audiobooków, które z łatwością mogą zawładnąć nie tylko dziecięcą wyobraźnią.

Spotkania z Panią Edytą odbędą się w naszej szkole 18-19 maja br. wg harmonogramu:

sobota (18.05)

  • klasy 5SP – LO: godz. 10.15
  • klasy 1-4 SP: godz. 13.25

niedziela (19.05)

  • klasy 5SP – LO: godz. 9.25
  • klasy 1-4 SP: godz. 12.20

Bardzo cieszymy się na spotkanie z naszym Gościem i z niecierpliwością na nie czekamy. Póki co  całej społeczności naszej szkoły z okazji dzisiejszego święta życzymy wszystkiego najlepszego i udanego majowego weekendu!

#wydawnictwojungoffska #jungoffska #spotkaniajungoffska