Szkoła Polska im. Janusza Korczaka przy Ambasadzie RP w DUBLINIE Szkoła Polska im. Janusza Korczaka przy Ambasadzie RP w DUBLINIE

Grono pedagogiczne

Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot Wychowawstwo Adres e-mail
Anna Kostecka
j.polski Kierownik SPL anna.kostecka@orpeg.pl
Babiarska Jolanta biblioteka  —- jolanta.babiarska@orpeg.pl
Bahrij Jacek  WOP 4a, 5b SP jacek.bahrij@orpeg.pl
Ciengiel-Mencnarowska Ewelina j.polski 8a SP ewelina.ciengirl-mencnarowska@orpeg.pl
Gaj Barbara j.polski 4b, 7c SP barbara.gaj@orpeg.pl
Gertner Joanna ed.wczesnoszkolna  1c,3a, 1d,3f SP asiagertner@vp.pl
Gracz Agnieszka WOP  6b SP agnieszka.gracz@orpeg.pl
Gralak Anita j.polski urlop urlop
Łuczak Kinga  j.polski  4e SP  kinga.luczak@orpeg.pl
Majchrzak Marta j.polski  4a SP, 2-3 LO, 6c SP marta.majchrzak@orpeg.pl
Marciszyn-Boroń Dominika ed.wczesnoszkolna  1e,3e SP dominika.marciszyn-boron@orpeg.pl
Marczak Joanna REFERENT, ed.wczesnoszkolna  2b,2d joanna.marczak@orpeg.pl
O’Byrne Magdalena WOP, ed.wczesnoszkolna  2a,2c SP, 6c magdalena.obyrne@orpeg.pl
Pędrak Agnieszka j.polski 5c SP agnieszka.pedrak@orpeg.pl
Pyz Justyna WOP  5a SP justyna.pyz@orpeg.pl
Sankiewicz Agata WOP  2aLO, 1-2b LO agata.sankiewicz@orpeg.pl
Sieracka Iwona WOP  7b SP, 1a LO iwona.sieracka@orpeg.pl
Soja Alicja ed.wczesnoszkolna  1b,3b,1f,3d a.soja.spk@interia.pl
Sochacka Halina ed.wczesnoszkolna  1a, 3c,2e,2f halina_sochacka@onet.eu
Stochla Samanta j.polski  7a,8b samanta.stochla@orpeg.pl
Zaborowska Edyta j.polski 6a, 4c, 4d edyta.zaborowska@orpeg.pl