Szkoła Polska im. Janusza Korczaka przy Ambasadzie RP w DUBLINIE Szkoła Polska im. Janusza Korczaka przy Ambasadzie RP w DUBLINIE

Grono pedagogiczne

Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot Wychowawstwo Adres e-mail
Kostecka Anna
j.polski dyrektor SPL anna.kostecka@orpeg.pl
Marczak Joanna ed.wczesnoszkolna wicedyrektor, 2b, 3b SP joanna.marczak@orpeg.pl
Babiarska Jolanta biblioteka  —- jolanta.babiarska@orpeg.pl
Bahrij Jacek  WOP 8b SP jacek.bahrij@orpeg.pl
Cesarz Agnieszka ed.wczesnoszkolna 1a, 1c SP agnieszka.cesarz@opreg.pl
Ciengiel-Mencnarowska Ewelina j.polski 8a, 8c SP ewelina.ciengiel-mencnarowska@orpeg.pl
Gaj Barbara j.polski  4d, 7a, 4e SP barbara.gaj@orpeg.pl
Gertner Joanna ed.wczesnoszkolna oddziały dziecięce, 2c SP joanna.gertner@orpeg.pl
Ignaczak Beata j.polski 5b SP beata.ignaczak@orpeg.pl
Konkel Ewelina WOP 5d, 6c SP ewelina.konkel@orpeg.pl
Majchrzak Marta j.polski 3a LO -4 LO marta.majchrzak@orpeg.pl
O’Byrne Magdalena WOP 4d, 6d SP magdalena.obyrne@orpeg.pl
Pelikan Małgorzata j.polski 6a SP malgorzata.pelikan@orpeg.pl
Pyz Justyna WOP  5c SP, 1a LO justyna.pyz@orpeg.pl
Sankiewicz Agata WOP 7b SP, 7c, 1b-3b LO agata.sankiewicz@orpeg.pl
Sieracka Iwona WOP  5a, 1a-2a LO iwona.sieracka@orpeg.pl
Soja Alicja ed.wczesnoszkolna  2a,3c, 1d, 3e SP alicja.soja@orpeg.pl
Sochacka Halina ed.wczesnoszkolna 1b, 3a,2d, 3e SP halina.sochacka@orpeg.pl
Wajda Monika biblioteka monika.wajda@orpeg.pl
Zaborowska Edyta j.polski 4a, 4dSP edyta.zaborowska@orpeg.pl